Autor Olaf Czerwiński

Olaf Czerwiński

Cześć, witajcie w moim świecie! Jako zapalony sportowiec, eksplorator wnętrz i kinomaniak, łączę pasję do ekranowych opowieści z marketingową wizją. Odkrywajmy razem piłkarskie emocje, design w mieszkaniach oraz tajniki serialowych światów.

Drzewa wokół domu: jakie sadzić i które wyciąć? Idealne dla twojego ogrodu!
Budowa domu
Drzewa wokół domu: jakie sadzić i które wyciąć? Idealne dla twojego ogrodu!
date-icon
14 lutego, 2024

Podsumowanie Wokół domu możemy uprawiać zarówno iglaste, jak i liściaste drzewa ozdobne oraz drzewa owocowe. Przy wyborze konkretnych gatunków do posadzenia warto wziąć pod uwagę docelowy rozmiar, wymagania, funkcje oraz bezpieczeństwo. Czasem konieczna jest wycinka drzew, które stanowią zagrożenie lub utrudniają użytkowanie posesji. Odpowiednio dobrane drzewa mogą znacząco wzbogacić wygląd i funkcjonalność ogrodu wokół domu. Nie wszystkie drzewa nadają się do sadzenia w bezpośrednim sąsiedztwie domu i pod oknami. Warto stawiać na wytrzymałe, niewymagające gatunki, które nie będą zagrażać budynkowi i nie będą wymagać ciągłego przycinania korony. Rozsądnie dobrane zieleń przyniesie wiele korzyści i radości przez długie lata.

Czujnik czadu: cena, parametry, montaż
Budowa domu
Czujnik czadu: cena, parametry, montaż
date-icon
7 stycznia, 2024

Czujnik czadu to niezbędne zabezpieczenie w domach z piecami i kominkami. Dowiedz się, jakie parametry powinien mieć dobry detektor, gdzie optymalnie go zamontować i jak udzielić pomocy w razie zaczadzenia.